Koncovky

Nerezové koncovky SOIETA TECH. 100% nerez. Homologované.
Vyberte si z naší nabídky univerzálních nerezových koncovek SOIETA TECH. 100% nerez. Homologované pro provoz na pozemních komunikacích. Nerezové koncovky navařovací i se sponou. Můžete si vybrat ze 17 typů koncovek navařovacích a 10 typů koncovek se sponou.
Koncovky výfuku SOIETA TECH jsou vyrobeny z ušlechtilé nemagnetické nerezové oceli a jsou dalším prvkem, který dokáže zatraktivnit Váš vůz. Vaše vozidlo bude poté vypadat daleko lépe než s sériovým výfukem. Ušlechtilá nemagnetická nerez, ze které jsou koncovky vyrobeny, má výbornou odolnost vůči korozi. Navařovací koncovky se přivařují na původní trubku a koncovky se sponou stačí přimontovat.Materiál: ušlechtilá nemagnetická nerezová ocel


Katalog nerezových navařovacích koncovek SOIETA TECH
Katalog nerezových koncovek se sponou SOIETA TECH

Montáž nerezové navařovací koncovky výfuku

Chcete svůj vůz vylepšit po vizuální i zvukové stránce, potom je pro Vás nerezová koncovka od SOIETA TECH s.r.o. tou pravou volbou.

Příprava pro montáž

Je potřeba si hlavně uvědomit, jak velkou díru pro koncovku výfuku máte ve vašem nárazníku k dispozici. Pokud se vámi vybraná koncovka do připravené díry vleze bez problémů, bude to jednoduchý postup. Je ovšem možné, že budete muset díru v zadním nárazníku zvětšit, doporučujeme úhlovou brusku a povrch poté upravit brusným papírem, dávejte pozor na lak.

Montáž koncovky

Přiložte novou koncovku na tělo starého tlumiče, odkud vychází trubka a zkontrolujte si, jakou potřebujete délku. Pokud je potřeba koncovka zkrátit, proveďte zkrácení na požadovanou délku. Koncovka by neměla přesahovat za obrys vozidla. Odpojte autobaterii. Přivařte koncovku na tělo výfuku.