Sistemi di scarico

I tubi di scarico a parete offerta

Vyberte si z nabídky celonerezových výfuků SOIETA TECH. Sistemi di scarico splňují homologaci E8.
Výfuky jsou vyráběny z nerezového nemagnetického plechu šířky 1 fino a 1,25 mm. V těle výfuku je speciální systém komor pro spaliny a výplň ze skelné vaty, která tlumí zvuk a odolává vysokým teplotám.

Vývoj výfuků SOIETA TECH

Vývoji našich výfuků věnujeme mimořádnou pozornost. Vynikajících výsledků bylo dosaženo společně s firmou AUTOMOTOSPORT KRÁMSKÝ při vývoji výfukových systémů pro silniční a závodní vozidla BMW.

Kolekce výfuků

Největší poptávka je po výfucích na vozidla značek ŠKODA a BMW. Všechny naše tlumiče jsou homologovány dle EHK-59. Mimo to je možno na zakázku dodat výfukový systém pro jakýkoliv jiný automobil. Velký zájem ze strany majitelů vozů BMW, ALFA ROMEO, VW, SEAT, AUDI a dalších.

Výroba

Převážná část výrobního postupu je založena na precizní ruční práci. Při konstrukci jednotlivých typů výfukových systémů jsou v hojné míře zastoupeny ušlechtilé kovy a tím je dosažena dlouhodobá životnost.

Technologie výfuků SOIETA TECH

Tento nákres výfuku slouží pro zobrazení technologie celonerezových výfuků SOIETA TECH a není to žádný konkrétní typ pro dané vozidlo.

Vyberte si výfuk pro vaše vozidlo z následujících značek automobilů